Trenutni unos 2,507 recepata u 18 kategorija!
Najnoviji receptiPotrebno je: 4 jagnjeća kotleta, 1/2 kg. krompira, 1/2 kg. špinata, 4 čena bijelog luka, grančice ruzmarina, 200 ml. kisele pavlake, malo muskatnog oraščića i kapra, ulje so i biber.
Priprema: Jagnjeće kotlete posoliti pobiberiti i pržiti u većoj količini zagrijanog ulja sa obje strane.U drugom tiganju na zagrijanom ulju pržiti prethodno skuvan krompir isječen na kockice kada se malo proprži dodati sitno isječen spanać posoliti pobiberiti dodati malo muskatnog oraščića i prženo skloniti sa šporeta.
U trećem tiganju na maslacu pržiti sitno isječen bijeli luk, dodatisitno iskidane grančice ruzmarina malo kapra propržiti pa skloniti sa šporeta. Kada sklonite sa šporeta dodati kiselu pavlaku i sve dobro sjediniti.
Servirat na tacnu špinat pržen sa krompirom kotlete i preliti pripremljenim sosom.
Recept trenutno ima 0 slika.
Recept ima trenutno 0 komentara. Dodaj svoj komentar u meniju sa desne strane.
Dodaj novi recept Kontaktirajte nas u vezi ovog recepta Javi prijatelju za ovaj recept Prikaži u formatu za printanje
Ocjenite recept: Komentarišite recept:
Za prevenciju spama, unesite kod:
Code:
Ostali recepti u ovoj kategoriji:
Prženi kiseli kupus sa dimljenim kobasicama Rolovano pileće bijelo meso sa suvim povrćem Patlidžani i kremenadle sa sosom Juneće šnicle sa supom od šampinjona Pljeskavica Zapečene tortilje sa pilećim grudima Ajmokac sa piletinom Zapečeni ćufteti u sosu Svinjetina sa bukovačama i pivom Ćevapi sa pire krompirom Lazanje Vekna od mljevenog mesa Zapečeno svinjsko meso Sočno teleće meso sa krompirom Pečene svinjske i pileće šnicle Govedji gulaš Biljanin paprikaš Hercegovački japrak Rolne sa piletinom Pastrmka punjena sa slaninom
Recipe Cloud Tags:
Hvala vam, vaši komentari će ubrzo biti pregledani!