Trenutni unos 2,507 recepata u 18 kategorija!

Najnoviji recepti

Besplatni Recept @ Naša Jela: Kolač od mrkve (Kolači)


Reklamni linkovi: Žute strane | Web dizajn, izrada web sajta | Naslovi | Internet prodavnica | Mali oglasi | Kuponi, popusti
Kolač od mrkve: Unio/unijela: Branka Blažević | Datum Unosa: 31 May 2012
Kategorija: Kolači
Sastojci

Potrebno je: 4 jaja, 9 kašika šećera, 9 kašika ulja, 9 kašika mlijeka, 6 mrkvi, 100 gr. mljevenih orasa, 1 kesica pudinga od čokolade, 1 pecivo, 9 kašika brašna, 2 kašike kakaoa.
Šerbet: 3 čaše šećera, 1 limun, 2 čaše vode.

Uputstvo za pripremu

Priprema: U sud za mućene polupati jaja, dodati šećer pa mutiti dodati mljevene orase, pecivo, ulje, mlijeko, izrendanu mrkvu, brašno, kakao i puding sve dobro sjedniti pa istresti uokruglu tepsiju namazanu sa uljem i pobrašniti i peći u zagrijanoj rerni na 200 stepeni oko 40 minuta. Pečeno izvaditi i isjeći i ostaviti u tepsiji da se ohladi.
Šerbet: u Šerpu sipati vodu, šećer iscijediti limun i izrendati malo korice limuna. Kada provri preliti ohladjen kolač sa vrućim šerbetom.

Slike recepata:

Recept trenutno ima 0 slika.

Komentari posjetilaca (0):

Recept ima trenutno 0 komentara. Dodaj svoj komentar u meniju sa desne strane.

 

BuToBU Marketing


BuToBU Marketing

Linkovi do recepata:

Dodaj novi recept Kontaktirajte nas u vezi ovog recepta Javi prijatelju za ovaj recept Prikaži u formatu za printanje

Ocjenite recept:
  • Trenutno 3.41/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocjena: 3.4/5 (17 ukupno )

Komentarišite recept:

Za prevenciju spama, unesite kod: Code:

Pređi na kategoriju:

Ostali recepti u ovoj kategoriji:

Glazura od pomorandže Tijesto za žandar baklavu Havla kolač od oblande Prevrnuti kolač od jabuka Vanil bajadera Oblanda sa smokvama Kolač od gotovih kora sa orasima i kokosovim brašnom Krem palačinke Radio kolač Brzi čoko keksi Rolat od keksa i kafe Kolač sa oblandama i keksom Kolač od jabuka i rogača Mačije oči Kokos bajadera Bijele kocke Dvobojni rolat sa kafom Krofne od griza Krem za kolač Čokoladni preliv

Recipe Cloud Tags:
- Broj klikova na recept - 002232

 

 


 

Hvala vam, vaši komentari će ubrzo biti pregledani!