Trenutni unos 2,507 recepata u 18 kategorija!
Najnoviji receptiPotrebno je: 500 gr. pilećeg bijelog mesa, 600 gr. barenog krompira, 150 ml. neutralne pavlake, 1 nar, 2 kašike ulja, ,50 gr. margarina, so i biber.
Priprema: Pileće bijelo meso istanjiti zasjeći na par mjesta posoliti pobiberiti i pržiti na zagrijanom ulju, okrećući sa jedne i sa druge strane.
U drugu tavicu staviti margarin da se rastopi pa dodati barene krompire isječene na kriške posoliti, pobiberiti promiješati i preliti sa neutralnom pavlakom. Kuvati 3 minuta. Skinuti sa šporeta i servirati na tacnu.Dodati piletinu i posuti sa zrncima nara.
Recept trenutno ima 0 slika.
Recept ima trenutno 0 komentara. Dodaj svoj komentar u meniju sa desne strane.
Dodaj novi recept Kontaktirajte nas u vezi ovog recepta Javi prijatelju za ovaj recept Prikaži u formatu za printanje
Ocjenite recept: Komentarišite recept:
Za prevenciju spama, unesite kod:
Code:
Ostali recepti u ovoj kategoriji:
Ćufte sa kiselim mlijekom Dimljeni sir u musaki Teleće šnicle sa pivom Teleći paprikaš sa sočivom Kremenadle sa šampinjonima File u povrću sa sirom Pečena svinjska rebra u sosu Paprikaš sa prazilukom Rolat od teletine Piletina sa gljivama Pileće meso sa sojinim kuglicama Pečeno teleće meso sa lukom Govedje pečenje sa sosom Govedji gulaš Juneće šnicle sa povrćem Rolat od mljevenog mesa sa maslinama Patlidžani i kremenadle sa sosom Svježe kobasice u sosu od vina Pohovana piletina sa bademima Punjena jagnjeća plećka
Recipe Cloud Tags:
Hvala vam, vaši komentari će ubrzo biti pregledani!